دسته بندی
  هتل های مشهد

  مسابقات ملکه زیبایی با حضور سونیا بیطوشی نمیانده ایران

  سونیا بیطوشی

  مسابقات ملکه زیبایی با حضور سونیا بیطوشی نمیانده ایران

  سونیا بیطوشی

  سونیا بیطوشی دختر کردتبار ایرانی که در گذشته ساکن مهاباد آذرباجان غربی بوده  و سال ۲۰۱۶ به عنوان نماینده ایران در مسابقات دختر شایسته شرکت کرده بود.همچنین تصمیم دارد در سال ۲۰۱۷ دوباره به عنوان نماینده از سوی ایران در این مراسم شرکت کند و عنوان ملکه زیبایی را از آن خود کند.

  سونیا بیطوشی ملکه زیبایی ایران در سال ۲۰۱۷

  دختری که هم اکنون در زمینه مد و لباس فعالیت دارد و می خواهد در مراسم ملکه زیبایی سال ۲۰۱۷ شرکت کند تا مقام بدست آورد. در مسابقات پرطرفدار ملکه زیبایی امسال ۲۰۱۷۷ دختر کرد تبار ایرانی شرکت کرده و مصمم است با پیروزی بر رقبا ملکه زیبایی جهان شود.

  سونیا بیطوشی، طراح کرد ایرانی مد و لباس، می گوید می خواهد به عنوان نماینده ایران در رقابت های سال آینده دختر شایسته جهان شرکت کند و مطمئن است در مقایسه با دیگر دختران کرد، که کشور مستقلی ندارند، ایرانی بودنش شانس بیشتری به او برای موفقیت می دهد.

  بخش انگلیسی پایگاه خبری کردی «رووداو» روز چهارشنبه در گزارشی از اربیل، مرکز اقلیم کردستان عراق، با ذکر این مقدمه از قول خانم بیطوشی ایرانی نوشت «در انتخاب من به عنوان دختر شایسته ایران تردیدی نیست … همه ایرانی ها مرا به عنوان مالکه زیایی خود می بینند.»

  اطلاعات فیس بوک خانم بیطوشی نشان می دهد او در شهر مهاباد از شهرهای کردنشین استان آذربایجان غربی در ایران دبیرستان رفته و در رشته مهندسی نرم افزار در دانشگاه آزاد این شهر درس خوانده است.

  سونیا بیطوشی قرار است در رقابت های بین المللی دختر شایسته ۲۰۱۷ در ویتنام شرکت کند. او با بیان این که «از حمایت مردم کردستان و ایران برخوردار است و این موضوع به او انرژی و انگیزه می دهد،» ابراز امیدواری کرده است که به پیروزی برسد.

  منبع: parsnaz.ir

  کلمات کلیدی:

  • بیوگرافی سونیابیطوشه -
  • سونیابیطوشه -
  No votes yet.
  Please wait...
  مطالب مرتبط

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms