مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ و پشت صحنه های آن

مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷ و پشت صحنه های آن

مراسم گلدن گلوب

بامداد امروز مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۷ برگزار شد و مطابق معمول نامزدهای این مراسم برای دریافت گوی زرین این مراسم لحظه شماری می کردند این جوایز که در بخش فیلم، سریال و بازیگران بود و از مهمترین و بزرگترین رقابت های زمینه سنما و تلویزیون بعد از مراسم اسکار محسوب می شود.در ادامه عکس هایی از بازیگران در پشت صحنه این مراسم را خواهیم دید.

ستاره ها در پشت صحنه مراسم گلدن گلوب ۲۰۱۷

به لطف مراسم گلدن گلوب «Golden Globe Award»، هشتم ژانویه ۲۰۱۷ روز مهمی برای هنرمندان سینما و تلویزیون آمریکا بوده است. جایزه گلدن گلوب(به انگلیسی: Golden Globe Award) (گوی زرین) نام مجموعه جوایزی است که هرساله در ایالات متحده آمریکا توسط اتحادیه مطبوعات خارجی هالیوود به بهترین تولیدات سینمایی و تلویزیونی اهدا می‌گردد. این جایزه نخستین بار در سال ۱۹۴۴ به فیلم‌های تولیدی و محصولات تلویزیونی تعلق گرفت. مهم‌ترین جایزه آکادمی با نام «بهترین فیلم» یکی از مهم‌ترین رقابت‌های فیلم‌سازان محسوب می‌شود. همچنین جایزه «یک عمر فعالیت هنری» یکی از مهم‌ترین جوایز گلدن گلوب است که هر سال به یکی از بزرگان عرصه سینما و تلویزیون آمریکا داده می‌شود. گفتنی است که این جایزه به فیلم یا برنامه تلویزیونی خاصی تعلق نمی‌گیرد و تنها برای یک عمر فعالیت هنری بزرگان سینما و تلویزیون آمریکا اهدا می‌شود.

این جایزه نخستین بار در سال ۱۹۴۴ به فیلم‌های تولیدی و محصولات تلویزیونی تعلق گرفت و امسال هفتاد و سومین دوره اهدای جوایز آن بود. ستاره ها تمام تلاش شان را می کنند و ساعت ها زمان می گذارند تا در این مراسم زیباتر از همیشه بدرخشند. عکس هایی از پشت صحنه این مراسم را که توسط خود ستاره ها در شبکه های اجتماعی منتشر شده است را برایتان آورده ایم.

 

اما استون

مراسم گلدن گلوب

سوفیا ورگارا  و جیمی فالون

مراسم گلدن گلوب

فلیسیتی هافمن

مراسم گلدن گلوب

بلیک لایولی 

مراسم گلدن گلوب

جسیکا چستین

مراسم گلدن گلوب

درو بریمور

مراسم گلدن گلوب

سارا پلسون

مراسم گلدن گلوب

 

زویی سالدانا

مراسم گلدن گلوب

منبع: بیتوته

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *