پیامک های تبلیغات و مزاحمت های همیشگی ! تقریبا همه ما با پیامک های تبلغیاتی که در تلفن همراه برای ما ارسال می شود مشکل داریم . بهتر است تا یکبار برای همیشه این مشکل حل شود . البته بعضا مشکل فقط پیامک های تبلیغاتی نیست و سامانه هایی که در آن عضو شده ایم هم روزانه مبلغی از شارژ تلفن همراه را مصرف می کنند . اگر به دنبال حل این مشکل هستید . برای لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل به همراه خدمات ارزش افزوده آن با ما همراه باشید

لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول - لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل -کد حذف اس ام اس تبلیغاتی با ussd

لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول – لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل

لغو پیامک های تبلیغاتی همراه اول و ایرانسل

برای قطع پیامک های تبلیغاتی و قطع خدمات ارزش افزوده باید کد *800# را شماره گیری نمایید تا منویی برای شما باز شود . در منوی باز شده شما دو گزینه دارید که با انتخاب شماره یک و یا دو میتوانید پیامک های تبلیغاتی و خدمات ارزش افزوده را غیر فعال نمایید . بعد از ارسال گزینه مورد نظر پیامکی حاوی یک کد برای شما ارسال می شود که باید آن را برای فرسته پیامک بفرستید تا کار به صورت کامل انجام شود .

تفاوت پیامک های تبلیغاتی و پیامک های ارزش افزوده

پیامک های تبلیغاتی، آن دسته از پیام های کوتاه هستند که از طریق سامانه های ارسال انبوه همچون سامانه ما ارسال می شوند. این پیامک ها برای شما هیچ هزینه ای ندارند و اگر کسب و کارها به خوبی از آنها استفاده کنند، حتی برای شما مفید هم هستند. برای مثال خدمات یک بانک را در نظر بگیرید. مطمئن هستم که وقتی یک بانک با پیامک به شما اطلاعات برداشت و واریز را ارسال می‌کند، خوشحال هم می‌شوید و در واقع کار شما راحت شده است.

در طرف مقابل، پیامک های تبلیغاتی ارزش افزوده وجود دارند. این پیامک ها با ایده ارائه خدمات پیامکی ارزشمند به مشتری در ازای یک مبلغ مشخص به وجود آمده اند. یعنی همان سرویس هایی که از شما پول کم می کنند. اما متاسفانه، بسیاری شرکت ها و افراد سودجو، اقدام به سو استفاده از این سرویس کرده اند و با راه اندازی سرویس های ارزش افزوده غیر مفید، شروع به پول سازی در سطح کلان برای خود کردند. متاسفانه این افراد سودجو، به دلیل عدم آگاهی مردم، توانستند تا حد زیادی در خواسته های ناپاک خود موفق باشند.

کلمات کلیدی:

  • لغو پیامک های تبلیغاتی ایرانسل -