کسی از کودک دستفروش خبر دارد؟

تحقیقات پلیسی برای یافتن یک پسر دانش‌آموز که هنگام دستفروشی به طرز مرموزی در تهران ناپدید شد، با گذشت دو ماه هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش «جام‌جم»، ساعت 9:30 روز اول اسفند سال ۹۰ زن جوانی با مراجعه به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در غرب تهران به مأموران اعلام کرد که پسر ۱۰ ساله‌اش به نام نادر، دو روز قبل از خانه خارج نشده و دیگر بازنگشته است.


با تشکیل پرونده مقدماتی و به دستور دادیار موسوی در شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.


مادر نادر پس از حضور در اداره یازدهم به کارآگاهان پلیس آگاهی گفت: پسرم عصر روز ۲۹ بهمن با لباس مدرسه از خانه خارج شد و دیگر باز نگشت.


وی افزود: نادر با وجود سن کم برای کمک به من در منطقه پونک و آریاشهر دستفروشی می‌کرد. آن روز وقتی غیبتش طولانی شد، ابتدا گمان کردم مشغول کار است و تا ساعت ۲۱ هم با او از طریق تلفن همراهش در تماس بودم اما زمانی که تلفن همراهش خاموش شد و او به خانه برنگشت، به جستجویش پرداختم، اما موفق به پیدا کردن او نشدم.


کارآگاهان اداره یازدهم با توجه به اظهارات مادر نادر، با احتمال آن‌که وی دچار تصادف یا سانحه‌ای شده باشد، به تحقیق از تمامی مراکز درمانی و بیمارستان‌های سطح شهر تهران و حتی پزشکی قانونی پرداخته اما موفق به پیدا کردن او نشدند.


در ادامه رسیدگی به این پرونده، کارآگاهان برای پیدا کردن نادر،‌ به بررسی کلانتری‌ها و همچنین مراکز بهزیستی سطح شهر تهران پرداختند اما این اقدام آنها نیز نتیجه‌ای نداشت.


سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انتشار تصویر پسر گمشده (نادر) گفت: با توجه به آن‌که تا این مرحله هیچ گزارشی درباره سرنوشت فرد گمشده در اختیار پلیس قرار نگرفته، تحقیقات برای مشخص شدن سرنوشت این نوجوان همچنان در دستور کار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد، لذا از شهروندانی که موفق شوند تصویر نوجوان گمشده را شناسایی کنند یا اطلاعی از وی در اختیار دارند، درخواست می‌شود اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۱۱ در اختیار اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید