قیمت بالای گوشی گلکسی S8

گوشی گلکسی S8

سامسونگ گوشی جدید و پرچمدار خود را به زودی روانه بازار می کند.اما چیزی که تعجب همگان را برانگیخته است قیمت بالا و گران این گوشی می باشد.گوشی گلکسی S8 که قرار است با قیمت 900 دلار به بازار عرضه شود ممکن است فروش چشمگیری نداشته باشد و کمپانی سامسونگ پس ار مشکل گوشی نوت 7 که باتری های آن منفجر میشد با معضل دیگری مانند فروش کمتر از حد انتظار گوشی های جدید رو به رو شود.باید دید استقبال مردم از این پرچمدار زیبا و جذاب چگونه خواهد بود.

قیمت گوشی گلکسی S8 چقدر است؟
به نظر می‌رسد که سال ۲۰۱۷ را گوشی‌های گران قیمت به خودشان اختصاص داده‌اند. گفته شده که آیفون ۸ نزدیک به ۱۰۰۰ دلار قیمت خواهد داشت و حالا شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گلکسی S8 شرکت سامسونگ هم نیز ممکن است قیمت بالایی داشته باشد.

این شایعه از کشور چین به بیرون درز پیدا کرده و می‌گوید که گلکسی S8 با قیمت نزدیک به ۶۰۸۸ یوان راهی بازار می‌شود. لازم به ذکر است که گوشی گلکسی S7 با قیمت ۴۸۸۸ یوان در کشور چین به فروش می‌رسد.

در واقع باید به این موضوع اشاره کنیم که گلکسی S8 به احتمال زیاد با قیمت ۸۸۵ دلار در کشورهای دیگر عرضه می‌شود. سامسونگ در حال حاضر گوشی گلکسی S7 را با قیمت ۷۱۰ دلار در سایر کشورها می‌فروشد.

البته قیمت گلکسی S8 در کشورهای مختلف متفاوت خواهد بود و ویژگی‌های اقتصادی روی تعیین قیمت این محصول تاثیر بسیار زیادی دارند. باید به این موضوع هم اشاره کنیم که سامسونگ اعلام کرد که گلکسی S8 را با ۵۰ درصد تخفیف به افرادی که گلکسی نوت ۷ خریده بودند، می‌فروشد.

سامسونگ قصد دارد دو گوشی Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus را در فروردین ماه معرفی و راهی بازار کند.

منبع: digikala.com

 

کلمات کلیدی:

  • عکس s8 -