> مدیر تولید بازی Watch Dogs (سگهای نگهبان) ؛ در مورد امکان پرواز کردن در این بازی گفت قابلیت پرواز کردن در این بازی وجود نخواهد داشت ! دومینیک گای (Dominic Guay) در مورد عنوان جدید یوبی سافت ، Watch Dogs که یک بازی نوآورانه ی اکشن و دنیای باز است گفت : (( بازی کنندگان از وسایل هوایی (مثل هواپیما ، جت و… ) در بازی استفاده نخواهند کرد ؛ چون ما احساس می کنیم پرواز ، جزئی از هسته ی اصلی بازی –  که بیشتر مربوط به هک و نفوذ امنیتی میشود –  محسوب نمی شود .))

1

این در حالی است که ماه بعد و پیش از عرضه ی Watch Dogs قسمت جدید بازی هم سبک “سرقت بزرگ “(Grand Theft Auto V) عرضه میشود که علاوه بر همه ی مکانیک ها از قابلیت پرواز با استفاده از وسایل مختلف بهره می برد ! با وجود اینکه در این بازی به میان ابرها نمی رویم اما انواع بسیار زیادی از خودروها و وسایل نقلیه در انتظار شماست که این لیست شامل موتور سیکلت و کامیون نیز خواهد بود . علاوه بر این آیدین پیرس (شخصیت اصلی بازی ) می تواند به خارج از محدوده ی شهر شیکاگو نیز برود که همگی باعث تنوع بیشتر این بازی خواهد شد ؛ باید دید چه وقایعی خارج از شیکاگو در انتظار اوست .

>  در هر حال  بازی Watch Dogs در 19 نوامبر امسال (بیست وهشتم آبان 92) برای Xbox 360 ، PS3 ، WiiU و رایانه های شخصی منتشر می شود و نسخه ی کنسول های نسل بعد PS4 و Xone در ادامه عرضه خواهد شد ؛ یوبی سافت انتظار دارد این بازی بیش از 6 میلیون عدد فروش کند …

3

 

 

ویدیو جدیدی در توضیح بخش های نوآورانه در روند این بازی منتشر شده ؛ در روزهای بعد منتظر اطلاعات کاملی در این مورد باشید…

———————————–

> لینکهای مرتبط :

> Watch Dogs  در E3  امسال کاندید و برنده ی 90 جایزه شد !

> فیلم Watch Dogs  هم در راه است

> NVIDIA  تکذیب کرد 

> مصاحبه ی اختصاصی پرونده ی بازی با استودیوی پردیس گیم ، در مورد شبگرد !