دسته بندی
  هتل های مشهد

  ساخت لامپ قلبی مخصوص ولنتاین

  لامپ قلبی

  ساخت لامپ قلبی مخصوص ولنتاین

  لامپ قلبی

  شما می توانید با یک لامپ سوخته قدیمی یک هدیه فانتزی زیبا برای ولنتاین تهیه نمایید. برای ساخت لامپ  قلبی باید احتیاط زیادی انجام دهید تا در حین کار لامپ نشکند چون بدنه ظریفی دارد.در ادامه می توانید برای تزیینات بیشتر در اطراف لامپ از لوازم تزیینی که بیشتر قرمز رنگ است و به حال و هوای ولنتاین میخورد استفاده نمایید.

  باید به خاطر داشته باشید که شیشه حباب لامپ ها آسیب پذیر هستند و شما باید در طول انجام این کار با دقت و ظرافت با آن برخورد کنید. قبل از هر کاری یک روزنامه باطله روی میز پهن کنید تا بتوانید پس از پایان کار راحت تر اطرافتان را تمیز کنید. دست کش را فراموش نکنید. بهتر است خودتان را در مقابل احتمال شکستن لامپ محافظت کنید.

  لامپ قلبی

  لامپ قلبی

   لامپ سوخته را بردارید و به کمک یک دم باریک و یک میله فلزی، قسمت سیاه رنگ ته سرپیچ آن را به آرامی بشکنید و محتویات لامپ را خالی کنید.

  لامپ قلبی

  تکه ای سیم مفتول را تا کرده و و حول محور خودش بچرخانید. به شکلی که دو سر آن از همدیگر فاصله بگیرند.

  لامپ قلبی

  دو سر سیم مفتول را به شکل یک قلب خم کرده و با اسپری آن را قرمز رنگ کنید. قلب و رنگ قرمز هر دو نشانه ای از عشق و محبت شما به کسی است که می خواهید هدیه را به او تقدیم کنید.

  لامپ قلبی

  یک قطعه چوب بلا استفاده را از انبار خانه بیرون بیاورید تا بتوانید از آن به عنوان پایه هدیه کوچک زیبایتان خود استفاده کنید. برای این کار نیاز دارید که حفره ای کوچک با استفاده از مته روی آن ایجاد کنید. نیازی نیست این حفره زیاد بزرگ باشد.

  لامپ قلبی

  به کمک چسب حرارتی قلبی را که با سیم مفتول ساخته اید درون حفره ثابت نگه دارید.

  لامپ قلبی

  حالا وقت آن رسیده که حباب لامپ را به شکلی روی پایه چوبی قرار دهید که قلب قرمز رنگ درون آن جای بگیرد. لامپ را نیز به کمک چسب حرارتی روی پایه چوبی محکم کنید.

  لامپ قلبی

  حالا شما یک یک هدیه زیبای دست ساز دارید. تنها کافیست که با یک یادداشت محبت آمیز(مثل تو زندگی من را روشن کردی) آن را تکمیل کنید و به طرف مقابلتان یادآوری کنید چقدر برایتان ارزشمند است. این هدیه کوچک در اتاق شخصی عزیزانتان یادآور محبت شما به آنها خواهد بود.

  منبع: چیدانه

  کلمات کلیدی:

  • لامپ ولنتاین -
  • تزیین لامپ سوخته برای ولنتاین -
  • ساخت لامپ عاشقانه برای ولنتاین -
  • کادو ولنتاین لامپ -
  [تعداد: 0    میانگین: 0/5]

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms