دسته بندی
  هتل های مشهد

  زمان شارژ شدن گوشی خود را کاهش دهید

   

  حتماً برای شما هم پیش آمده که در نیم ساعت آینده یک قرار ملاقات داشته باشید اما باتری اسمارت فون تان خالی باشد. مطمئناً نمی توانید گوشی خود را کاملاً شارژ کنید بدون اینکه دیرتان بشود. اما در این پست از پرشین بکس نکته هایی را ذکر می کنیم که می تواند سرعت شارژ شدن گوشی شما را افزایش دهد.

  قبل از اینکه گوشی را به شارژر متصل کنید، تمام برنامه های فعال را بسته و حالت Airplane را فعال کنید. این کار تمام امواج رادیویی گوشی شما را غیرفعال کرده، جلوی تماس ها، دسترسی به وب و استفاده از جی پی اس را می گیرد. در نتیجه گوشی شما اندکی سریعتر شارژ خواهد شد چراکه دیگر فعالیت های پس زمینه باتری گوشی را مصرف نخواهند کرد.

  راه دیگر برای کاهش زمان شارژ شدن گوشی، این است که اجازه دهید باتری گوشی به طور کامل خالی شود. با اینکار زمان شارژ شدن گوشی چنددقیقه بهبود می یابد که هنگام عجله هر ثانیه نیز غنیمت است. باید توجه داشته باشید که مدت زمان شارژ با توجه به اندازه ی باتری و قدرت شارژر مورد استفاده متفاوت است.

  به یاد داشته باشید که نور پس زمینه و صفحه نمایش باتری را به مقدار قابل توجهی مصرف می کند. لازم نیست که روند شارژ شدن گوشی را مرتب بررسی کنید. اجازه دهید گوشی شارژ شود و هنگامی که آماده ی رفتن بودید آن را بردارید.

  No votes yet.
  Please wait...
  مطالب مرتبط

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms