رونمایی از مشخصات آیفون ۱۰

رونمایی از مشخصات آیفون ۱۰

آیفون 10

قرار است سری بعدی گوشی های آیفون سال ۲۰۱۷ به بازار معرفی شود.این گوشی های که با نام آیفون ۱۰ معرفی خواهند شد به دلیل دهمین سالگرد ورود گوشی های آیفون کمپانی به دنیای تکنولوژی طراحی شده است. و از ویژگی های منحصر بفردی که دارد وجود یک قلم دیجیتال در کنار گوشی های می باشد که با نام قلم دیجیتال موسوم به Apple Pencil تثب اختراع شده است. پیش از کمپانی سامسونگاین تجربه را برای گوشی های سری نوت خود داشت و همچنین قرار است قلم اس پن را برای گوشی های جدید خود ارائه دهد.

گمانه زنی درباره مشخصات خاص آیفون ۱۰
این روزها بازار گمانه‌زنی درباره آیفونی کاملاً متفاوت به مناسبت دهمین سالگرد ورود گوشی هوشمند اپل اوج گرفته است.

آیفون ۱۰ یا آن‌طور که گفته می‌شود(تأیید نشده) آیفون ۸ پرو مدل متفاوت اپل برای سال ۲۰۱۷ است که مجهز به قلم دیجیتال خواهد بود.

این مدل, نمایشگر بدون لبه خواهد داشت که تاچ آی دی زیر دیسپلی تعریف‌شده و دکمه سنتی هوم را ندارد. این نمایشگر از نوع OLED است و قلم دیجیتال موسوم به Apple Pencil را طبق ثبت اختراع جدید در خود جای‌داده است.

اپل درصدد است تا قلم را که سال گذشته راهی سازمان ثبت اختراعات کرده، به یکی از ۳ مدل سال ۲۰۱۷ بچسباند.
قلم قادر است تا برخی اپ های برگزیده را از روی اسکرین بازکرده و اجرا کند و همچنین به‌عنوان ابزار نوشتاری و نقاشی روی اپ های مختلف عمل خواهد کرد.

قلم اپل همچنین طوری طراحی‌شده که با آی پد پرو نیز کار می‌کند و سال آینده یکی از تبلت های جدید اپل نیز قلم دار می‌شود.

جالب اینجاست که سامسونگ مدت‌هاست از قلم دیجیتال در سری نوت استفاده کرده و سال آینده روی اس ۸ می‌خواهد قلم دیجیتال خود موسوم به اس پن/ S Pen را عرضه کند. (سری نوت تغییر نام پیدا خواهد کرد)

منبع: khabaronline.ir

کلمات کلیدی:

  • ایفون۱۰ -
  • آیفون۱۰ -
  • ایفون ۱۰ -
  • رونمایی از آیفون ۱۰ -
  • مشخصات گوشی ایفون۱۰ -
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *