سارق سابقه‌دار كه از منازل شمال‌غرب تهران سرقت مي‌كرد، هنگام فرار از سوي ساكنان محل دستگير و تحويل پليس شد.

به گزارش روز يكشنبه جام‌جم آنلاين به نقل از پايگاه پليس، نيمه‌شب شنبه يكي از ساكنان خيابان «اشرفي‌اصفهاني» با شنيدن صداهاي مشكوكي از طبقه بالاي منزلش، براي پي بردن به موضوع سراسيمه به آنجا مي‌رود و فردي را مي‌بيند كه كيسه به دست در حال فرار از پنجره اتاق است. در اين هنگام صاحبخانه با ايجاد سر و صدا و فرياد، همسايه‌ها را خبر كرده و به اتفاق هم دزد را دستگير مي‌كنند.


پليس 110 نيز از طريق تماس يكي از همسايه‌ها در جريان قرار مي‌گيرد كه بلافاصله موضوع را به نزديك‌ترين واحد گشت انتظامي در محل گزارش مي‌كند و ماموران در محل حاضر مي‌شوند.


با حضور ماموران، فرد دستگير شده بازداشت و براي تحقيقات همراه صاحبخانه و تعدادي از اهالي محل به كلانتري منتقل و در بازجويي مشخص مي‌شود فرد دستگير شده از سارقان سابقه‌دار است كه از منازل شمال‌غرب تهران سرقت مي‌كرده و اكنون مدتي است تحت تعقيب پليس قرار دارد.


متهم در بازجويي زبان به اعتراف گشوده و عنوان كرد با شناسايي خانه‌هاي خالي از سكنه، اموال را سرقت مي‌كرده، اما ظاهرا اين بار اشتباه كرده و صاحبخانه وي را ديده و با همكاري همسايه‌ها دستگير شده است.


در بازرسي از كيسه همراه متهم، تعدادي وسايل و اشياي قيمتي از قبيل گردنبند عقيق، انگشتر و نيز مبلغ 4 ميليون و 90 هزار تومان از وي كشف شد.


متهم و شاكي پرونده براي ادامه تحقيقات به دادسرا منتقل شدند.