دسته بندی
  هتل های مشهد

  نحوه داشتن چهار دسکتاپ مجازی در ویندوز ۷

  بروز رسانی ویندوز ۱۰ دارای ویژگی های جدیدی است اما ممکن است یک یا دو ویژگی آن را بر روی ویندوز های قدیمی مشاهده کنید. یکی از ویژگی های جدید ویندوز ۱۰ دسکتاپ مجازی است.، Virtuoz یک ابزار آسان و راحت است که می تواند این کار را برای شما انجام دهد. Virtuoz یک برنامه رایگان است که به شما اجازه ایجاد چهار دسکتاپ مجازی را می دهد و همچنین دارای میانبرهای صفحه کلید است که در افزایش سرعت سوئیچ کردن به شما کمک می کند.

  توجه : در صورت شناسایی تروجان از نصب آن خود داری کنید.

  Virtuoz قابلیت نصب خود کار را نیز دارد و از بابت نصب جای نگرانی وجود ندارد، فایل EXE را اجرا کنید و سپس minimize در سیستم شما اجرا خواهد شد. اکنون شما میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید. برای استفاده از برنامه و ساختن دسکتاپ های جدید از میانبرهای Alt+1 …Alt+4 به هر اندازه که می خواهید دسکتاپ داشته باشید استفاده کنید.

  Virtuoz

  Virtuoz یک ابزار اساسی و پر کاربرد است که ویژگی غیر قابل انتظار دسکتاپ مجازی را پوشش می دهد. از سوی دیگر برنامه های باز در دسکتاپ های دیگر قابل مشاهده نیستند. اگر شما می خواهد از برنامه Virtuoz خارج شوید، تمام برنامه های باز و پنجره ها به اولین ( تنها دسکتاپ باقی مانده ) ارسال می شود.

  زیرکی Virtuoz این است که بیشتر عمومی و شبیه به برنامه های محدود است. شما می توانید یک پنجره باز در یک دسکتاپ را به یک دسکتاپ دیگر ارسال کنید. شما همیشه باید چهار دسکتاپ مجازی را داشته باشید و نمی توانید در صورت عدم نیاز و یا چیز دیگری از یکی از آن ها خارج شوید. شما فقط می توانید یک دسکتاپ را در صورت نیاز تغییر دهید اما این پیش نمایش نیست و باز هم شما می توانید آن را در multitasking  یا عملکرد چند کاره ویندوز خود مشاهده کنید.

  جمع آوری و تنظیم : تیم پرشین بکس

  No votes yet.
  Please wait...

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms