خوشحالی آنجلینا جولی در تعطیلات سال نو میلادی

خوشحالی آنجلینا جولی در تعطیلات سال نو میلادی

آنجلینا جولی

آنجلینا که در کنار فرزاندانش تعطیلات سال نو خوب و خوشی را در حال سپری کردن است.همچنین برخلاف نظر مردم که فکر می کردند پس از جدایی از برد پیت نارحت و غمگین باشد از عکس هایش پیداست بسیار شاد و خوشحال می باشد و کریسمس خوبی را در کنار خانواده و در شهر کلورادو تجربه می کند.

آنجلینا جولی و فرزندانش در تعطیلات سال نو میلادی
آنجلینا اولین تعطیلات سال نو پس از جدایی جنجالی اش از برد پیت را همراه با فرزندانش در کلورادو گذراند.

منابع خارجی تصاویر آنجلینا جولی و فرزندانش در حالیکه در خیابان های کلورادو قدم می زدند را منتشر کردند.

چهره خندان آنجلینا در سال نو میلادی

آنجلینا جولی

جولی در این سفر که اولین تعطیلات سال نو پس از جدایی از همسرش بردپیت است به پیست اسکی کلورادو رفت و اوقاتش را در آنجا سپری کرد.

آنجلینا جولی در کنار فرزندانش در تعطیلات کریسمس

آنجلینا جولی

گفتنی است در روزهای اخیر برخی رسانه ها خبردادند برد پیت تمایل خود برای آشتی و زندگی مجدد با جولی را اعلام کرده و به اطرافیانش گفته “بدترین و سیاه ترین عید سال نوی میلادی عمر خود را سپری می کند”. با این حال جولی ضمن رد خواسته پیت هدایایی که وی برای سال نو فرستاده را نیز پس فرستاده است.

آنجلینا جولی پیت (به انگلیسی: Angelina Jolie Pitt) زادهٔ ۴ ژوئن ۱۹۷۵) هنرپیشه، کارگردان و نیکوکار اهل ایالات متحده آمریکا است.او توانسته سه بار جایزه گلدن گلوب، دو بار جایزه اتحادیه بازیگران سینما و یک بار جایزه اسکار را برنده شود. او پس از ازدواج با برد پیت، از نام «آنجلینا جولی پیت» (Angelina Jolie Pittt) استفاده می‌کرد که سال ۲۰۱۶ این زوج از یکدیگر جدا شدند.او بارها توسط رسانه‌ها به عنوان زیباترین و جذاب‌ترین زن از میان هنرپیشگان هالیوودی انتخاب شده است.

منبع: faradeed.ir

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *