حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید

نصب نشدن برنامه در اندروید یکی از مشکلات شایع در بین کاربران اندرویدی می باشد که در فروم پرشین بکس در باره این موضوع بحث شد. کاربران زیادی به دنبال رفع این مشکل بودند که روش خاصی برای حل مشکل نصب نشدن نرم افزار در اندروید پیدا نکردند . در این ارسال از پرشین بکس با آموزش حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید در خدمت شما همراهان همیشگی پرشین بکس هستیم ، با ما همراه باشید .

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید application not installed

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید ،روش اول : رم یا حافظه جانبی

اکثر کسانی که این مشکل را دارند از حافظه ی جانبی و یا رم ها استفاده میکنند . در برخی گوشی های سامسونگ هنوز این مشکل نرم افزاری وجود دارد ؛که نرم افزار ها در حافظه ی داخلی نصب شوند یا خارجی ! دلیل اصلی خطای Application not installed هم همین بلاتکلیفی می باشد . کافیست برای حل مشکل خطای نصب نشدن نرم افزار ها و بازی ها در سامسونگ حافظه ی جانبی (رم) را از گوشی خود خارج کنید و بعد اقدام به نصب نرم افزار و یا بازی مورد نظر خودتون کنید . با این کار هیچ مشکلی در زمان نصب نرم افزار ها نخواهید داشت .(این مشکل بیشتر در تلفن های سامسونگ وجود دارد )

 

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید ،روش دوم : زبان تلفن همراه

برخی از برنامه ها و بازی ها به علت فارسی بودن زبان تلفن همراه نصب نمی شوند . برای حل این مشکل کافی است از تنظیمات گوشی زبان را به انگلیسی تغییر بدهید و برنامه یا بازی رو دوباره نصب نمایید .

 

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید ،روش سوم : عدم همخوانی ورژن

عدم همخوانی ورژن نرم افزار با ورژن سیستم عامل شما هم، میتواند یکی از عوامل نصب نشدن برنامه در تلفن همراه اندرویدی شما باشد ، برای رفع این مشکل باید ورژن برنامه مورد نظر خود را بررسی نموده و ببینید که آیا تلفن همراه شما را پشتیبانی می کند یا خیر .

 

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید ،روش چهارم : unknown sources فعال نیست

unknown sources یکی از قسمت های امنیتی در اندروید می باشد که اجازه نصب نرم افزار هایی غیر از نرم افزار هایی که مستقیم از مارکت دانلود می شوند را نمی دهد . برای حل این مشکل باید unknown sources را فعال کنید . برای فعال کردن به آدرس settings->security->unknown sourcesبروید .

 

اگر با روش هایی که در بالا بیان فرمودیم مشکل شما حل نشد ريالمیتوانید مشکل خود را در قسمت دیدگاه ها بیان نمایید .

حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید

کلمات کلیدی:

  • نصب نشدن برنامه در اندروید -
  • حل مشکل نصب نشدن برنامه در اندروید -
  • علت نصب نشدن برنامه روی اندروید -
  • عدم نصب برنامه در اندروید -
  • مشکل نصب نشدن موبوگرام -
  • مشکل نصب نشدن برنامه روی اندروید -
  • دلیل نصب نشدن نرم افزار در اندروید -
  • دلیل نصب نشدن برنامه در اندروید -
  • دلیل نصب نشدن برنامه ای بر روی گوشی -
  • حل مشکل نصب نشدن برنامه در گوشی اندروید -