رييس کلانتري 160خزانه از دستگيري يکي از سارقان حرفه اي لوازم خودرو خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه جام جم آنلاين به نقل از پايگاه اطلاع رساني پليس، سرگرد سيد محمد حسيني گفت: شب گذشته ماموران دايره پيشگيري کلانتري هنگام گشت زني در منطقه خزانه فلکه سوم عباسي به مرد جواني که در حال پرسه زني در اطراف خودروهاي پارک شده تعدادي از شهروندان تهراني بود مشکوک شده و براي بررسي موضوع، نامبرده را متوقف کردند.


وي افزود: ماموران در بررسي هاي مقدماتي ابتدا از نامبرده اوراق شناسايي طلب کردند که متهم در جواب به ماموران گفت: مدارک را در خانه ام جاگذاشته و فراموش کردم آن را با خود بياورم.


سرگرد حسيني اضافه کرد: ماموران در گام بعدي اقدام به بازرسي از کيف همراه متهم کردند که در بازرسي از وسايل همراه وي دو عدد ضبط و پنل، سه عدد آمپلي فاير، مانيتور خودرو و دزدگير كشف شد.


به دنبال کشف اموال مسروقه، متهم به سرعت براي تحقيقات بيشتر به کلانتري متقل شد و تحت بازجويي هاي فني قرار گرفت.


رييس کلانتري 160خزانه با اشاره به اينکه در جريان بازجويي هاي پليسي مشخص شد «جواد» معروف به «جواد زبله» از سارقان حرفه اي و سابقه دار لوازم خودرو در جنوب تهران است و اموال کشف شده نيز به تازگي توسط خود وي چند ساعات قبل به سرقت رفته است.


سرگرد حسيني خاطرنشان کرد: با توجه به اينکه «جواد» از سارقان لوازم خودرو به نام در منطقه خزانه تهران است، در اين خصوص پرونده اي تشكيل شده و به همراه متهم براي تحقيقات تکميلي به پايگاه هفتم پليس آگاهي تهران بزرگ ارسال شد.