جدیدترین عکس از گلکسی S8

گلکسی S8

کمپانی کره ای سامسونگ قرار است در ماه آینده دو گوشی پرچمدار خود را منشتر نماید.گوشی گلکسی S8 که دو مدل معمولی و پلاس ان قرار است به دست کاربران برسد و شاید این روزها برای هوادارانی که منتظر این گوشی هستند عکس لو رفته آن بتواند خبری خوش برای انان باشد و به سوژه ای جذاب و پرمخاطب برای این روزها تبدیل شده است.در ادامه عکس این گوشی زیبا را خواهیم دید همچنین توضیحاتی در مورد ان را با ما همراه باشید.

عکس جدید گوشی گلکسی S8
امروز هم چند تصویر دیگر از گوشی گلکسی S8 به بیرون درز کرد. البته در این تصاویر هر دو مدل معمولی و پلاس پرچم‌دار سامسونگ دیده می‌شوند.

سامسونگ از قبل گفته بود که این دو تلفن همراه هوشمند را در تاریخ ۹ فروردین ماه معرفی خواهد کرد. البته آنقدر عکس و ویدیو از این گوشی به بیرون درز کرده که تقریبا همه چیز را درباره‌ی S8 می‌دانیم.

گوشی گلکسی S8 از صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی بهره می‌برد و گلکسی S8 پلاس هم از صفحه نماشی ۶٫۲ اینچی برخوردار است. به جز اندازه هر دو مدل از نظر سخت افزاری شبیه به هم هستند و به نظر نمی‌رسد که تفاوتی از این نظر با هم داشته باشند.

گلکسی S8 سامسونگ

گلکسی S8

همان طور که احتمال می‌دانید، صفحه نمایش فضای زیادی از روی گوشی را به خودش اختصاص داده و به همین دلیل این گوشی‌ها بدون اینکه از نظر ابعاد بزرگ‌تر شوند، صفحه نمایش بزرگ‌تری پیش روی کاربران قرار می‌دهند.

شایعات می‌گویند که پرچم‌دار جدید سامسونگ به هوش مصنوعی جدیدی به اسم Bixby هم مجهز شده و حتی یک دکمه‌ی مخصوص برای کار با این دستیار صوتی روی این دو تلفن همراه هوشمند قرار گرفته است. گفته شده که دوربین جلوی S8 هم به فوکوس خودکار مجهز شده است.

منبع:سایت digikala.com

کلمات کلیدی:

  • عکس گوشی s8 -
  • عکس سامسونگ s8 -