جدیدترین عکس سام درخشانی و همسرش عسل

جدیدترین عکس سام درخشانی و همسرش عسل

سام درخشانی و همسرش

سام درخشانی بازیگر ۴۲ ساله سینما و تلویزیون کشورماناست که به آخرین کار وی سریال همه چیز آنجاست بود و از شبکه ۲ سیما پخش شد. سام درخشانی در مهرماه سال ۹۴ با عسل امیرپور ازدواج نمود.به تازگی عکسی از خود در کنار همسرش در پیست اسکی در اینستاگرام خود منتشر نموده است.

عکس جدید سام درخشانی و همسرش
سام درخشانی بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش و همسرش را منتشر کرد.

در این عکس سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور در یک روز برفی به پیست اسکی رفته و ساعاتی در آنجا مشغول بودند.

در ادامه عکس سام درخشانی و عسل امیرپور را مشاهده خواهید کرد.

سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور در پیست اسکی

سام درخشانی و همسرش

درخشانی (زاده ۳۱ تیر ۱۳۵۴ – تهران) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است.سام درخشانی دارای مدرک تحصیلی علوم تجربی و دانشجوی انصرافی تئاتر است. او در آموزشگاه بازیگری سمندریان یک دوره بازیگری گذرانده‌است و با مجموعه شب زدگان به دنیای بازیگری پا گذاشت. پس از آن با بهشت آبی، مجموعه همسفر، خانه پدری، دلباخته، و اخیراً هم در سریال سالهای برف و بنفشه و ما چند نفر و روزهای زیبا و نابرده رنج و دارا و ندار و مجموعه پژمان، رؤیای گنجشکها، آوای باران و همه چیز آنجاست نقش آفرینی کرده است.

سام یک برادر بزرگتر به نام شهریار دارد و مادرش فهیمه کولاتج خانه دار است.سام با کامبیز دیرباز، پژمان بازغی، پژمان جمشیدی و حامد بهداد رفاقت دیرینه دارد.
سام درخشانی مهر ماه سال ۱۳۹۴ با عسل امیرپور ازدواج کرد.
سام و عسل یک دوست خانوادگی مشترک داشتند که انها  را برای یک مهمانی خانوادگی دعوت کرد. وی در آن مهمانی با عسل آشنا شد و این آشنایی ادامه پیدا کرد. بعد از مدتی خانواده ها نیز با هم رفت و آمد پیدا کردند و این باعث شناخت بیشتر آنها نسبت به اخلاق و روحیات همدیگر و در نهایت منجر به ازدواج  شد.
عسل امیرپور می گوید :در ابتدا اصلا فکر نمی کردم آشنایی من و سام به مرحله ازدواج برسد ولی رفته رفته این حس در ما به وجود آمد که می توانیم زندگی مشترک مان را در کنار هم تشکیل بدهیم.

 

منبع: صفحه شخصی سام درخشانی

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *