دسته بندی
  هتل های مشهد

  تزیینات میزناهارخوری ویژه کریسمس

  میزناهارخوری

  تزیینات میزناهارخوری ویژه کریسمس

  میزناهارخوری

  در شب کریسمس می توان همه جای خانه را تزیین نمود.اما دو جای بسیار مهم وجود دارد.یکی تزیین درخت کریسمس می باشد . دیگری تزیین میزنهارخوری برای جمع شدن اعضای خانواده به دور یکدیگر که می توان ایده های بسیار ناب و زیبا را با توجه به سلیق ه وشرایط خود بر روی میز پیاده کنید.

  گلچین شیشه ای

  آینه ها و لوازم شیشه ای رنگی، نور شمع ها را در اتاق منعکس می کنند و فضایی مطبوع می آفرینند. در این اتاق حباب های شیشه ای بی رنگ و صورتی آویزان شده و داخل آنها شمع روشن شده است.

  ترتیب کاربردی

  از میز کنسول شیکی به عنوان کمدی کاربردی برای لوازم میزناهارخوری و نقطه ای برای نمایش آباژورها و گلدان گل زیبا استفاده کنید.

  میزناهارخوری

  کریسمس سفید و ساده

  از محبوب ترین دکورهای مخصوص کریسمس، کریسمس سفید و ساده است که میز ناهارخوری را فوراً دگرگون می کند. تزئینات ستاره ای کاغذی و شاخ و برگ های طبیعی میز ناهارخوری را برای کریسمس آماده می کنند.

  میزناهارخوری

  ناهارخوری طبیعی نوردیک

  وقتی تاقچه بالای شومینه را پر از شاخ و برگ کاج می کنید، به اتاق ناهارخوری فضای طبیعی مخصوص اسکاندیناوی را می دهید. آینه بزرگ بالای شومینه را فراموش نکنید.

  میزناهارخوری

  دکور طلایی

  اکسسوار تزئینی وسط میز ناهارخوری از چیزهایی است که در اتاق ناهارخوری توجه زیادی را به خود جلب می کند. این اکسسوار طلایی، زیبایی خاصی به این اتاق داده است.

  میزناهارخوری

  شام زیر نور شمع

  شمعدان از آن چیزهایی است که به جای گلدان می توان در وسط میز از آن استفاده کرد. جنس آن می تواند چینی، کریستال یا نقره باشد. در هر صورت گرما و درخشش خاصی به فضا می دهد.

  میزناهارخوری

  تأکید بر نور

  می توانید لوستر دست ساز زیبایی با شاخ و برگ طبیعی و ریسه لامپ های کوچک درست کنید و آن را با لیوان های سبز و رومیزی سبز ست کنید.

  میزناهارخوری

  دکور برفی

  لایه هایی از بافت نرم، چوب طبیعی و لوازم متالیک می تواند جادوی اسکاندیناوی را در کریسمس زنده کند. جنگلی از درختان کوچک تزئینی روی میز ناهارخوری درست کنید و لایه ای از برف مصنوعی روی آنها بریزید تا جلوه ای زمستانی در اتاق مهیا شود. لوستر چوبی با ریسه های ریز را فراموش نکنید.

  میزناهارخوری

  سطل های جادویی

  جای آنکه دنبال گلدان های کریستال برای تزئین میز ناهارخوری باشید، چند سطل کوچک را پر از گل و شاخ و برگ طبیعی کنید و وسط میز بگذارید. تأثیر این دکور آنی است.

  میزناهارخوری

  شفافیت کریستالی

  لوستر را تا روی میز ناهارخوری پایین بیاورید تا حالت رمانتیک و صمیمی فضا حفظ شود. ظروف کریستالی در محیط دوستانه و لوکس به رنگ های خنثی خودشان را بیشتر نشان می دهند.

  منبع : bartarinha.ir

  [تعداد: 0    میانگین: 0/5]

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  perm_identity

  textsms