تبلیغات در پرشین بکس

چرا تبلیغات اینترنتی ؟

حضور موفق در عرصه تجارت، نیازمند بهره گیری از وسایل و ملزومات خاص عصر تحول نوین می باشد. در این راستا شبکه جهانی اینترنت بعنوان یک آیتم موفق تبلیغاتی در شخصی ترین حریم خصوصی افراد در سیل عظیم اقتصاد الکترونیکی با میلیونها نفر استفاده کننده و میلیاردها دلار سرمایه، انتخاب مدیران هوشمند و تواناست. از آنجایی که فروم ها و وب سایت های تخصصی مکانی مناسب برای تجمع جوانان و و فعالان به شمار میروند پرشین بکس به عنوان یکی از برترین وب سایت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات به عنوان یک وب سایت مرجع شناخته شده و روزانه تعداد زیادی از کاربران پارسی زبان برای حل مشکلات به پرشین بکس مراجعه می کنند.

راه حل چیست؟

از آنجایی که روزانه بازدیدکنندگان فراوانی از گروه های سنی مختلف به پرشین بکس مراجعه می کنند، این سایت با امکان تبلیغات متنی و تصویری امکان معرفی محصولات و سرویسهای شما را فراهم می سازد.

شرح خدمات تبلیغاتی در انجمن پرشین بکس

 

اندازهمحل نمایش بنرهزینه نمایش یک ماهه
۲۵۰*۳۰۰نوار کناریتماس بگیرید
۲۵۰*۲۵۰نوار کناریتماس بگیرید
۴۶۸*۶۰بعد از ارسال هاتماس بگیرید
۴۶۸*۶۰بالای ارسال هاتماس بگیرید
۷۲۸*۹۰بالای صفحهتماس بگیرید
  تمامی قیمت ها به تومان می باشند .

 

قوانین

• از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور هستیم.

• در صورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش اگهی در سایت، بدون هماهنگی یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در پرشین بکس باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد و سایت پرشین بکس هیچ مسئولیتی در قبال عودت وجه ندارد .

• قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آن را از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

• مسئولیت شعارها، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده بوده و تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

• در صورتی که دستور قضایی یا اخطاری توسط نهادهای قضایی یا نظارتی نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود، آگهی فوق حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

برای سفارش تبلیغات با ایمیل های زیر تماس بگیرید

[email protected]

فرم تماس با ما