با روشی ساده امنیت تلگرام خود را افزایش دهید

با روشی ساده امنیت تلگرام خود را افزایش دهید

امنیت تلگرام

با روی کار امدن نرم افزارهای پیام رسان و استفاده از شبکه های اجتماعی امکان سو استفاده از اطلاعات کاربران که در فضای مجازی موجود می باشد بسیار بالا می رود.و کاربران همیشه نگران هک شدن و یا لو رفتن اطلاعات شخصی خود می باشد.اما برای جلوگیری از این کار در تلگرام راه حلی ساده وجود دارد که با چند مرحله ساده و تایید از طریق ایمیل تان می توانید تلگرام خود رااز سو استفاده و هک شدن در امان نگه دارید و امنیت تلگرام خود را افزایش دهید.نام این روش “رمز دو مرحله ای تلگرام” می باشد.

افزایش امنیت در تلگرام با روشی ساده
این روزها شبکه های اجتماعی جایگاه ویژه ای در زندگی روزمره کاربران پیدا کرده اند به طوری که هر از گاهی بحث های متفاوتی از روش های دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شخصی کاربران یا ترفندهایی برای هک یا جلوگیری از آن آموزش داده می شود.

گاه باز کردن فایل هایی که از سمت کاربران در تلگرام برای شما ارسال می شود بدافزارهایی هستند که بدون نیاز به نرم افزار خاصی ابزاری برای دسترسی به تلگرام شما و هک آن می شوند. به همین منظور روشی جدید برای جلوگیری از هک تلگرام با عنوان “رمز دو مرحله ای تلگرام”را برای شما گردآوری کردیم.

برای این کار ابتدا باید به منوی”Settings به Privacy and security” بروید و در آنجا منوی”two-step verification”را انتخاب نمایید.

روی گزینه “Set Additional Password”  کلیک کنید. رمز عبور خود را وارد کنید و روی گزینه “Next”  کلیک کنید. ایمیل خود را وارد کنید. ایمیل خود را مشاهده کنید. برای تایید رمزتان باید به ایمیل خود مراجعه کنید.

پس از مراجعه به ایمیل خود، روی لینکی که تلگرام برای شما فرستاده کلیک کنید تا رمز دومرحله‌ای شما تایید شود و از هک در اما بمانید.
منبع: yjc.ir

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

شما ممکن است این را هم بپسندید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *