[​IMG]

در این ارسال از پرشین بکس با آموزش ژله‌ی تزریقی برای در خدمت شما یانوان و علاقمندان محترم هستیم . اگر علاقمند به یادگیری ساخت ژله ی تزریقی هستید با ما همراه باشید . لازم به ذکر است که آموزش ژله ی تزریقی توسط RAHA (کاربر تالار ) تهیه و منتشر شده است . برای هر گونه پاسخ به سوالات به موضوع دستور ژله تزریقی در تالار مراجعه نمایید .

طرز تهیه ژله ی تزریقی :

ژله آلوورا را از شب قبل با یک و نیم لیوان آبجوش مخلوط کنید و بعد بصورت بن ماری اجازه بدید که دانه های ژله کامل حل شود بعد داخل ظرف مورد نظر بریزید و در یخچال بگذارید تا خوب خودش را بگیرد و سفت شود .( اگر در ظرف شیشه ای نشکن بریزید بهتر می باشد و هر گلبرگی رو که تزریق میکنید و می تونید ببینید که چطوری شده)در کاسه های جداگانه یک قاشق خامه را با چند قطره رنگ خوراکی مخلوط کنید تا به رنگی که دوست دارید برسید سر سرنگ را بردارید و سرنگ رو با خامه رنگی مورد نظرتان پر کنید و سوزن سرنگ را وصل کنید و سعی کنید سرنگ ها هوا نداشته باشد.

ابتدا باید از مرکز گل شروع کنید، یک دایره فرضی در نظر بگیرید و سرنگ را عمود داخل ژله فرو کنید و یواش یواش سرنگ را به بالا بکشید و هم زمان خامه را تزریق کنید (با این کار خامه به حالت سوزنی تزریق می شود)
همینطور ادامه دهید تا دایره درست شود پرچم گل شما شکل بگیرد .
برای گلبرگ ها هم میتوانید قاشق یا چاقو را بصورت اریب کنار پرچم ها وارد کنید و از کنارش سرنگ را وارد کنید و گلبرگ ها را تزریق کنید
همینطور گلبرگ ها را ادامه بدید هرچه گلبرگ ها بیشتر باشد گل شما زیباتر خواهد شد .
وقتی گل کامل شد
دوباره ژله آلوورا درست میکنید و با نصف لیوان بستنی مخلوط میکنید و میگذارید خنک شود و یک لایه روی ژله میریزید و میگذارید در یخچال که کامل خودش را بگیرد .
برای اینکه ژله را از ظرف دربیاورید یک کاسه را پر از آبجوش کنید و ظرف ژله را 3 الی 5 ثانیه در آبجوش بذارید و برگردانید

[​IMG]

موفق باشید .

کلمات کلیدی:

  • ژله تزریقی گل بنفشه -
  • آموزش ژله تزریقی گل بنفشه -
  • اموزش ژله تزریقی -
  • ژله تزریقی در لیوان پایه دار -
  • ژله ی تزریقی با اموزش فیلم -